Název

Brumov

Popis

Tak zde je druhé utkání sezóny a opět jsme jej začali dost špatně. Obrana byla jalová a na našeho brankáře šel útok za útokem. No prostě hrůza. Po poločase to bylo už 3:0 pro soupeře a tak jsme pár hráčů vystřídali a bvylo to znát. Soupeře jsme zatlačili na jejich půlku a snažili se vstřelit branku. Nakonec se nám podařilo snížit na 3:2, ale víc jsme toho nestihli. Myslím, že kdyby jsme hráli o pět až deset minut déle, tak bychom určitě vyrovnali a možná i vyhráli. Brumoc neveděl co mám hrát a my jsme opravdu byli na ioni. Branky jsem dal obě já, první po přihrávce Faje a ta druhá byla taky po Fajové akci. Takže další prohra o gól.